ВЫ ЧИТАЕТЕ:
Затишне весілля Юлі та Юри у відтінках зеленого

Затишне весілля Юлі та Юри у відтінках зеленого

Затишне весілля Юлі та Юри – Oh My Wed Day

Наречена Юля — тату-майстер, а наречений Юра — ведучий, тож їхній весільний день за замовчуванням не міг бути звичайним. І правда, з цими молодятами у весільних координаторів сталася любов, коли вони сказали, що планують провести весілля в «Копальні кави». Хто хоч раз був у Львові знає, що це дуже харизматичне місце.

Дві зустрічі з розпорядниками, один ескіз та погодження — як результат весілля повністю передає настрій пари. Свято розпочалося із неквапливого ранку нареченої в оточенні подруг, а продовжилося затишною вечіркою для найближчих друзів і сім’ї. Особливу атмосферу створили підвісні композиції із зелені, стримана кольорова гама, гірлянди ліхтариків та безліч свічок, які зігрівали своїм теплим мерехтінням.

КОМАНДА: КООРДИНАЦІЯ І ДЕКОР: SAY YES WEDDING AGENCY | ФОТОГРАФ: MERI KUSHNIR | ВІДЕОГРАФ: TETIANA ZOOBKO | ВЕДУЧИЙ: ОЛЕКСАНДР ВИСОЦЬКИЙ | МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД: OLEG GREB | ЛОКАЦІЯ: «ЛЬВІВСЬКА КОПАЛЬНЯ КАВИ»

© 2021 Oh My Wed Day — портал о стильных свадьбах в Украине. Используя наш сайт, вы принимаете Пользовательское соглашение и Политику обработки персональных данных. Использование материалов сайта разрешено только с предварительного согласия правообладателей и с обязательным указанием ссылки на www.ohmywedday.com.ua. Все права на фотографии и тексты принадлежат их авторам.

← ВВЕРХ