ВЫ ЧИТАЕТЕ:
Щастя бути разом: весілля Віри та Максима

Щастя бути разом: весілля Віри та Максима

Щастя бути разом: весілля Віри та Максима – Oh My Wed Day

Яскравий та насичений весільний день Віри розпочався із ранку в оточенні квітів та найвідданіших подруг.

Не менш яскравою стала зустріч наречених біля імпровізованого вівтаря, а незабутня церемонія й обмін обітницями пройшли на фоні зігріваючих променів сонця та квіткових композицій у білих та пудрових тонах — відтінках, які відображають природу та її ніжність.Незрівнянна атмосфера легкості, безліч емоцій та щирих почуттів супроводжували пару та їхніх гостей упродовж усього свята. Упевнені, цей день залишиться з Вірою та Максимом назавжди, нагадуючи про теплі та безтурботні моменти.

Смотрите также:
Свадьба по своим правилам: церемония Ангелины и Макса – Oh My Wed Day


КОМАНДА: ДЕКОР І ФЛОРИСТИКА: ВІКТОРІЯ ТУМАСОВА | ФОТОГРАФ: РУСЛАН ГАВРИЛЮК | ВЕДУЧИЙ: ОЛЕКСАНДР ШАДРОВ | СУКНЯ: RARAAVIS GROUP | MUAH: JULIA KSENITA | ЛОКАЦІЯ: SOBI CLUB

© 2022 Oh My Wed Day — портал о стильных свадьбах в Украине. Используя сайт, вы принимаете Пользовательское соглашение и Политику обработки персональных данных. Использование материалов сайта разрешено только с предварительного согласия правообладателей и с обязательным указанием ссылки на www.ohmywedday.com.ua. Все права на фотографии и тексты принадлежат их авторам.

← ВВЕРХ