ВЫ ЧИТАЕТЕ:
Українське весілля Аліси та Майкла у Львові

Українське весілля Аліси та Майкла у Львові

Українське весілля Аліси та Майкла у Львові – Oh My Wed Day

Це весілля у Львові команда Say Yes Wedding Agency буде пам’ятати завжди, адже вони встигли підготувати його всього-на-всього за дві доби.

А сталося так тому, що молодят кинули їхні організатори і вони лишилися самі. Ба більше, обоє не місцеві! Аліса зі сходу України, а Майкл з Англії.Атмосферу весілля задавали українські традиції, з якими родина нареченої вирішила познайомити родину нареченого. Особливою цінністю було те, що церемонію провели найближчі друзі пари.

Наприкінці вечора наречена розповіла гостям про пригоди з підготовкою. Гості аплодували стоячи та не дозволили спеціалістам, які створили незабутній весільний день, стримати сліз радості і вдячності, адже свято вдалося!

Смотрите также:
The Writer’s Villa: класичне весілля в Будапешті – Oh My Wed Day


КОМАНДА: КОНЦЕПЦІЯ, ОРГАНІЗАЦІЯ І ДЕКОР: SAY YES WEDDING AGENCY | ФОТОГРАФ: ЄВГЕН КУКУЛКА | МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД: ГАЛИНА ПОХИЛЕВИЧ | ЛОКАЦІЯ: «НАЙДОРОЖЧА РЕСТОРАЦІЯ ГАЛИЧИНИ»

© 2022 Oh My Wed Day — портал о стильных свадьбах в Украине. Используя сайт, вы принимаете Пользовательское соглашение и Политику обработки персональных данных. Использование материалов сайта разрешено только с предварительного согласия правообладателей и с обязательным указанием ссылки на www.ohmywedday.com.ua. Все права на фотографии и тексты принадлежат их авторам.

← ВВЕРХ