ВЫ ЧИТАЕТЕ:
Ukrainian Wedding Forum: досвід кращих весільних фахівців

Ukrainian Wedding Forum: досвід кращих весільних фахівців

Ukrainian Wedding Forum – Oh My Wed Day

В Буковелі в готелі Radisson Blu Resort 14-15 листопада відбудеться подія, яку неодмінно мусять відвідати всі, хто має певний стосунок до сфери організації свят, а особливо весіль.

Весільний форум — це відмінна можливість дізнатися про всі новинки 2018 року та цікаві тенденції 2019-го. Учасники матимуть безцінну можливість перейняти досвід кращих весільних організаторів та розширити сферу своїх професійних можливостей. Побувавши на форумі, кожний зможе запропонувати своїм клієнтам набагато більше, а майбутня організована подія стане справжнім втіленням мрії клієнта.

Неформальна, тепла атмосфера, коло однодумців і колег — справжніх асів своєї справи — зарядить позитивом та енергією, а можливість показати себе й завести корисні знайомства дозволить помітно розширити бізнес. І, звичайно ж, весела, стильна вечірка для всіх учасників форуму стане кульмінацією цієї, без перебільшення, знаменної події. Весільний форум принесе користь та подарує позитивні емоції кожному, хто стрімко розвивається і вкладає натхнення у свою професію, створюючи свята з душею.

МЕТА ФОРУМУ

Отримати нові знання у сфері організації та координації сучасних івентів, особливо весіль, поставити запитання провідним спеціалістам весільної індустрії України, познайомити з колегами та підбити підсумки сезону-2018, а також дізнатися про тренди 2019 року.

ДЛЯ КОГО ФОРУМ

Весільних організаторів, координаторів, декораторів, флористів та всіх, хто прагне отримати нові знання щодо організації весілля та інших івентів, зарядитися енергією та знаннями від кращих фахівців весільного ринку.

Смотрите также:
29 травня в Києві відбудеться Marry Me Wedding Day 2021 – Oh My Wed Day

Що отримає кожний учасник форуму:
• 16 цікавих тем від провідних спеціалістів України й не тільки;
• можливість розказати про себе та знайти партнерів;
• знайомство з колегами та їхніми роботами;
• неймовірну атмосферу дружби та неформального спілкування;
• спільну вечірку.

КОНТАКТИ

www.uwf2018.com.ua; +38 (068) 906-97-53; +38 (050) 434-75-76

© 2021 Oh My Wed Day — портал о стильных свадьбах в Украине. Используя наш сайт, вы принимаете Пользовательское соглашение и Политику обработки персональных данных. Использование материалов сайта разрешено только с предварительного согласия правообладателей и с обязательным указанием ссылки на www.ohmywedday.com.ua. Все права на фотографии и тексты принадлежат их авторам.

← ВВЕРХ