ВЫ ЧИТАЕТЕ:
Топ-10 українських хітів для незабутнього весілля

Топ-10 українських хітів для незабутнього весілля

Топ-10 українських хітів для незабутнього весілля – Oh My Wed Day

Навряд чи знайдеться ще одна мова у світі, якою так неймовірно та щиро звучать зізнання в почуттях, адже українська мова — це насамперед про ніжність та кохання. Тож нехай лагідна українізація торкнеться і твого весілля!

Без відповідного музичного супроводу дуже складно створити чудовий настрій на святі, саме тому ми зібрали 10 україномовних хітів для весільного плейлиста від найзірковіших: NK, гурту «Время и Стекло», Джамали, Потапа, MONATIK, The Hardkiss та не тільки. Ну і звісно, не обійшлося й без Олега Винника!

Енергійні, запальні або ж ліричні та сповнені романтизму — у підбірці зібрані композиції на будь-який смак та які можна використати для різних моментів весільного дня. Але найважливішим є те, що всі вони присвячені коханню. Обираємо гідну музику для весілля разом!

Смотрите также:


Настя Каменських «Обіцяю»


Сергій Бабкін «Моє кохання»


The Hardkiss «Мелодія»


Время и Стекло «Дим»


Христина Соловій «Тримай»


MONATIK та Ніна Матвієнко «В цей день»


MOZGI «Промінь»


Марія Чайковська та Гуша Катушкін «Чекай»


Jamala «Ми»


Потап та Олег Винник «Найкращий день»

ФОТО С ОБЛОЖКИ: EMILY DELAMATER PHOTOGRAPHY

© 2022 Oh My Wed Day — портал о стильных свадьбах в Украине. Используя сайт, вы принимаете Пользовательское соглашение и Политику обработки персональных данных. Использование материалов сайта разрешено только с предварительного согласия правообладателей и с обязательным указанием ссылки на www.ohmywedday.com.ua. Все права на фотографии и тексты принадлежат их авторам.

← ВВЕРХ