Истории

Галерея невероятных свадеб, стилизованных съемок и love story, а также истории невест со множеством свадебных идей для вашего вдохновения.

Італійська казка: весілля Рімми та Розаріо – Oh My Wed Day
Італійська казка: весілля Рімми та Розаріо

Заворожуюча атмосфера Італії, ніби з картинки, ожила у світлій та витонченій весільній історії Рімми та Розаріо.

Стильно о важном: свадебная вечеринка Марины и Димы – Oh My Wed Day
Стильно о важном: свадебная вечеринка Марины и Димы

«Тихая» церемония в лесу, лишь самые близкие, самые важные, и снова любовь-любовь-любовь. Так выглядела свадебная вечеринка Марины и Димы, которая прошла в набирающем популярность камерном формате и любимой всеми непринужденной атмосфере.

Магический свет: вдохновляющая камерная свадьба – Oh My Wed Day
Магический свет: вдохновляющая камерная свадьба

Гармония в каждой детали, магический свет, который, кажется, можно потрогать руками, и особая неспешность камерного торжества — разве не об этом мечтает каждая невеста?

Ніжність без меж: ранок нареченої в Шарівському палаці – Oh My Wed Day
Ніжність без меж: ранок нареченої в Шарівському палаці

Романтична зйомка ранку нареченої в Шарівському палаці на фоні мальовничих краєвидів надихає кожним знімком. Переконайтеся в цьому самі!

Вечірня прогулянка Марії та Назара над рівнем неба – Oh My Wed Day
Вечірня прогулянка Марії та Назара над рівнем неба

На концепцію цієї зйомки надихнули старі французькі фільми. Вечеря на даху, де на фоні шумного міста звучить романтична мелодія скрипаля, де хочеться танцювати та спостерігати за всім, що відбувається навколо.

Любовь сквозь города: свадьба Саши и Михала – Oh My Wed Day
Любовь сквозь города: свадьба Саши и Михала

Эта история — о свадьбе Саши и Михала, о слезах радости, безграничных чувствах и половине земного шара, объединенного дружбой.

Boho Chic: весілля Зоряни та Сергія – Oh My Wed Day
Boho Chic: весілля Зоряни та Сергія

Про злагоджену підготовку до весілля разом із командою спеціалістів, відданих своїй справі, та незабутні емоції від кожного моменту — в історії нареченої Зоряни.

Побег от суеты: камерная свадьба Екатерины и Богдана – Oh My Wed Day
Побег от суеты: камерная свадьба Екатерины и Богдана

Майская свадьба Екатерины и Богдана состоялась в загородном комплексе среди леса и пения птиц. Пара решила сбежать подальше от городской суеты и провести теплый свадебный вечер с самыми близкими, наполнив его красотой и уютом.

Лиловая свадьба Александры и Архипа – Oh My Wed Day
Лиловая свадьба Александры и Архипа

Свадьба может быть яркой даже осенью! О волшебной цветовой палитре, необычайных лиловых антуриумах и незабываемых эмоциях самостоятельной подготовки к свадьбе рассказывает невеста Александра.

Літнє весілля Тоні та Андрія – Oh My Wed Day
Love & Family: літнє весілля Тоні та Андрія

Тоня та Андрій вирішили влаштувати незабутнє весілля просто неба в колі найближчих. Для церемонії та банкету була обрана локація, головною окрасою якої стала сама природа.

Весілля Юлії та Михайла в стилі бохо – Oh My Wed Day
Весілля Юлії та Михайла в стилі бохо

Для фотосесії та святкування молодята обрали єдину локацію й насолоджувалися затишною атмосферою з найріднішими. Про незабутні емоції, злагоджену підготовку до весілля та перевірку сили позитивного мислення розповідає наречена.

Сучасний шик: весілля Іванни та Андреаса – Oh My Wed Day
Сучасний шик: весілля Іванни та Андреаса

Організатори зробили ставку на сучасну класику, яка б не відволікала від головного — ідеального обрамлення такого елегантного весілля, а особливе місце святкування тільки доповнило всю картину.