ВЫ ЧИТАЕТЕ:
Срібне весілля Ольги Сумської та Віталія Борисюка

Срібне весілля Ольги Сумської та Віталія Борисюка

Срібне весілля Ольги Сумської та Віталія Борисюка – Oh My Wed Day

У День сім’ї, 15 травня, відома родина акторів — Ольга Сумська та Віталій Борисюк — гучно відсвяткували 25-ту річницю весілля та поновили свої шлюбні обітниці.

Зворушлива церемонія із білою сукнею, вельоном, обручками та в колі зіркових друзів відбулася в столичному ресторані Kama на терасі готелю Riviera House.



«Згадую срібне весілля своїх батьків. Мені було чотирнадцять років, я пам’ятаю кожну мить цього сімейного свята, і воно було прекрасним! Тоді я сказала собі, що обов’язково в моєму житті буде цей день! Коли виходила заміж за Віталія 25 років тому, вбрання в нареченої було скромним, як і весілля. Тож цього разу я дуже хотіла одягнути вельон! Незважаючи на критику, що, мовляв, доросла жінка, бабуся двох онуків, не може одягати вельон, я вирішила, що нікого слухати не буду!» — зізналася Ольга Сумська в соцмережах.



За створення весільних образів для Ольги та Віталія відповідали львівські дизайнери — бренд вечірніх та коктейльних суконь Olya Mak та бренд чоловічих костюмів Andreas Moskin, за квіткове оформлення — салон флористики та декору Bouquet, а за ігристий настрій — шампанське від Artwinery та «Вина Світу». Ще однією окрасою вечора став розкішний весільний торт без цукру від «Корисної Кондитерської». Церемоніймейстер події — Ірина Крайня.

Смотрите также:
American Dream: 7 знаковых президентских свадеб – Oh My Wed Day



Привітати пару прийшли Віталій Козловський, Гарік Кричевський, Ілля Ноябрьов та Володимир Горянський, колишній прем’єр-міністр Анатолій Кінах із дружиною Мариною, а також «Міс Україна — 1995» Влада Литовченко, яка, до речі, спіймала букет нареченої.

ФОТО: НАТАЛЯ ЗАГРІБНА, ЛІДІЯ ТРОПМАН (INSTAGRAM, FACEBOOK)

© 2022 Oh My Wed Day — портал о стильных свадьбах в Украине. Используя сайт, вы принимаете Пользовательское соглашение и Политику обработки персональных данных. Использование материалов сайта разрешено только с предварительного согласия правообладателей и с обязательным указанием ссылки на www.ohmywedday.com.ua. Все права на фотографии и тексты принадлежат их авторам.

← ВВЕРХ