ВЫ ЧИТАЕТЕ:
Розкішне весілля Філіпа та Іри в Кронберзі

Розкішне весілля Філіпа та Іри в Кронберзі

Розкішне весілля Філіпа та Іри в Кронберзі – Oh My Wed Day

Весілля Філіпа та Іри пройшло в справжньому замку Німеччини XIX століття. Старовинна архітектура, вишуканий парк із могутніми деревами — одним словом, чарівна казка!

Збирання наречених відбулося в одній зі старовинних кімнат замку, інтер’єр та красиві види якої навіювали атмосферу затишку та вишуканої елегантності Середньовіччя. Філіпу та Ірі хотілося провести весільний день у компанії найближчого кола рідних та друзів, без лишнього пафосу та великого святкування. Щоби все було по-справжньому. Свіжа зелень, атмосфера давньої архітектури, надзвичайно вродлива наречена та закоханий погляд нареченого…

Дуже приємно, коли все відбувається на одній хвилі й наприкінці всі діляться враженнями від неймовірного дня. Саме такою була найочікуваніша подія в житті Філіпа та Іри.

Смотрите также:
Українське весілля Аліси та Майкла у Львові – Oh My Wed Day

КОМАНДА: ФОТОГРАФ: ІГОР ШУНЬКІН | ВІДЕОГРАФ: ЯРОСЛАВ БУЛКА

© 2021 Oh My Wed Day — портал о стильных свадьбах в Украине. Используя наш сайт, вы принимаете Пользовательское соглашение и Политику обработки персональных данных. Использование материалов сайта разрешено только с предварительного согласия правообладателей и с обязательным указанием ссылки на www.ohmywedday.com.ua. Все права на фотографии и тексты принадлежат их авторам.

← ВВЕРХ