ВЫ ЧИТАЕТЕ:
Вечірня прогулянка Марії та Назара над рівнем неба

Вечірня прогулянка Марії та Назара над рівнем неба

Вечірня прогулянка Марії та Назара над рівнем неба – Oh My Wed Day

На концепцію цієї зйомки надихнули старі французькі фільми. Вечеря на даху, де на фоні шумного міста звучить романтична мелодія скрипаля, який навіть не здогадується, наскільки глибока його музика. Де хочеться танцювати та спостерігати за всім, що відбувається навколо. Затишний вечір для двох із неповторним присмаком любові.

Саме таку атмосферу створила команда весільних спеціалістів, обравши дах у самому серці Львова, на якому можна було танцювати, посмакувати смачною їжею і спостерігати за заходом сонця.Любляча пара Марія й Назар повною мірою відчули місто та поринули в нього. Вечір завершився теплими обіймами і красою чуттєвих моментів.

Смотрите также:
Невесомая легкость: лав-стори в горах – Oh My Wed Day


КОМАНДА: ДЕКОР І ФЛОРИСТИКА: MUTLULUK ATELIER | ФОТОГРАФ: ОЛЕСЯ ДУБИК | СУКНЯ: PIAF LOOK | ЛОКАЦІЯ: RIUS HOTEL

© 2021 Oh My Wed Day — портал о стильных свадьбах в Украине. Используя сайт, вы принимаете Пользовательское соглашение и Политику обработки персональных данных. Использование материалов сайта разрешено только с предварительного согласия правообладателей и с обязательным указанием ссылки на www.ohmywedday.com.ua. Все права на фотографии и тексты принадлежат их авторам.

← ВВЕРХ