ВЫ ЧИТАЕТЕ:
Камерне весілля на даху для Наталії та Романа

Камерне весілля на даху для Наталії та Романа

Про затишне камерне весілля, яке відобразило усю ніжність стосунків Наталії та Романа, розповіла організатор Марта Колеснікова:

«Ця зустріч була задумана на небесах. І це ми не лише про зустріч цих двох людей, але й про їхню зустріч із нами. Наречена знайшла нас на просторах інтернету, а далі був просто знак. Її улюблене ім’я — Марта. Після зустрічі зі мною особисто сумнівів уже не було».«Зі сторони наречених ми мали цілковиту довіру, яка зробила нам крила. Це був той момент, коли наречені не просто хотіли щось інше, вони зробили щось інше. Це було душевне свято, яке нікого не залишило байдужим.

У цьому проєкті було продумано дуже багато технічних моментів «на всі випадки життя» — дощ, сонце, сніг. Наречена дуже переживала, оскільки весь тиждень перед весіллям погода була жахлива. У нас була розмова: «Марто! Як то буде?!» — «Наталю, коли люди докладають стільки зусиль, усе мусить бути добре! І мене Бозя любить, тому погода буде». І погода таки була. А у відгуку Наталя написала: «Тебе дійсно любить Бозя!».

Смотрите также:
Українське весілля Аліси та Майкла у Львові – Oh My Wed Day


КОМАНДА: КОНЦЕПЦІЯ, ОРГАНІЗАЦІЯ І ДЕКОР: SAY YES WEDDING AGENCY | ФОТОГРАФ: ЄВГЕН КУКУЛКА | ВІДЕОГРАФ: FIX TEAM PRODUCTION | ЦЕРЕМОНІЙМЕЙСТЕР: MARIANA ROMANIAK| МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД: TVORCHI | ЛОКАЦІЯ: RIUS HOTEL

© 2022 Oh My Wed Day — портал о стильных свадьбах в Украине. Используя сайт, вы принимаете Пользовательское соглашение и Политику обработки персональных данных. Использование материалов сайта разрешено только с предварительного согласия правообладателей и с обязательным указанием ссылки на www.ohmywedday.com.ua. Все права на фотографии и тексты принадлежат их авторам.

← ВВЕРХ