ВЫ ЧИТАЕТЕ:
Оновлена класика: весільна колекція українського бренда Anna October

Оновлена класика: весільна колекція українського бренда Anna October

Оновлена класика: весільна колекція українського бренда Anna October – Oh My Wed Day

Український бренд Anna October представив дебютну лінійку весільних суконь, у якій переосмислює уявлення про традиційний образ нареченої. Після весілля сукня не залишиться висіти в шафі надовго. Її можна буде вдягати на будь-які повсякденні заходи — від вечірнього коктейлю до сімейної вечері.

Дизайнерка бренда та прихильниця концепції Slow Fashion Анна запевняє: «Створювати речі, які жінка одягне лише раз, — це не про Anna October. У колекції Bridal я прагнула позбутися зайвої помпезності та вдихнути природність в образ нареченої».Основу колекції від української дизайнерки зіставляють шість суконь — з коротким та довгим рукавами, тонкими бретелями та відкритою спиною. Окрім класичних slip dresses, Anna October пропонує сміливу альтернативу весільній сукні — спідницю в поєднанні зі спокусливим бюстьє. Ще одне нестандартне рішення для будуарних образів нареченої — шорти із шлярками.

Перша весільна колекція Anna October виготовлена зі стокових матеріалів, що робить її екологічнішою та етичнішою. Працюючи над лукбуком, дизайнерка закцентовує увагу на простоті, саме тому весільні сукні доповнюють потерті кеди та квітчасті вінки в зачісках. «Будь особливою, коли захочеш», — закликає Анна.

Смотрите также:
Срібне весілля Ольги Сумської та Віталія Борисюка – Oh My Wed Day


КОМАНДА: PHOTO: STEPHAN LISOWSKI | ASSISTANT: @SASKATS | MAKE UP: SVETLANA RYMAKOVA | HAIR: ALEXANDRA VETROVA | MODEL: KSENIA BAKHTINA

ФОТО: VOGUE.UA

© 2022 Oh My Wed Day — портал о стильных свадьбах в Украине. Используя сайт, вы принимаете Пользовательское соглашение и Политику обработки персональных данных. Использование материалов сайта разрешено только с предварительного согласия правообладателей и с обязательным указанием ссылки на www.ohmywedday.com.ua. Все права на фотографии и тексты принадлежат их авторам.

← ВВЕРХ