ВЫ ЧИТАЕТЕ:
Better Together: весілля Марти і Юри

Better Together: весілля Марти і Юри

У першу ж зустріч з організаторами стало зрозуміло, що пара хоче насолодитися своїм весільним днем. І Марта, і Юра — програмісти, тож чіткість — це точно їхнє. У нареченої були на все списки й навіть списки списків. Ба більше, молодята на той момент уже обрали локацію, проте вона не до кінця їх задовольняла. Аби не сумніватися, разом із командою було прийнято рішення обрати нову локацію, і це було попадання в яблучко.

Окрім того, організаторів не покидала думка зробити весільний ранок пари ще більш незабутнім. Традиційні ранкові збори нареченої з подругами та нареченого з барбером і друзями на даху вирішили це завдання на відмінно. Осторонь весільної концепції не залишилася й одна із мрій нареченої — букет із піонів, улюблених квітів її бабусі, з якою вони були дуже близькі. І це б не біда, якби Марта не захотіла його не в сезон. Була дуже велика вірогідність, що квіти не виживуть, тож декоратори перестрахувалися та продумали два букети. Наречена до останнього дня не знала, який саме весільний букет їй принесуть. Як же приємно було бачити той захват від піонів!

КОМАНДА: КОНЦЕПЦІЯ, ОРГАНІЗАЦІЯ І ДЕКОР: SAY YES WEDDING AGENCY | ФОТОГРАФ: ЄВГЕН КУКУЛКА | ВІДЕОГРАФ: ВЛАДИСЛАВ ПРОНЬ | ВЕДУЧИЙ: ОЛЕКСАНДР КУЧЕР | МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД: TOM SHOW | ЛОКАЦІЯ: MOЛODOZEЛENO

© 2021 Oh My Wed Day — портал о стильных свадьбах в Украине. Используя наш сайт, вы принимаете Пользовательское соглашение и Политику обработки персональных данных. Использование материалов сайта разрешено только с предварительного согласия правообладателей и с обязательным указанием ссылки на www.ohmywedday.com.ua. Все права на фотографии и тексты принадлежат их авторам.

← ВВЕРХ